Zapomnij o dalszym szukaniu lokalu w kamienicy. Optymalnie wykorzystana przestrzeń to Twoje wymierne oszczędności.

optymalizacja kosztów

Płacisz tylko za to, co jest Ci potrzebne. Dzięki inteligentnemu połączeniu zamkniętych i wspólnych przestrzeni osiągasz maksymalną jakość przy minimalnej cenie.

reprezentacyjny design

Świeży pomysł w nowoczesnej oprawie. Twoi klienci już od wejścia wiedzą, że dobrze trafili.

inteligentna recepcja

Nasi recepcjoniści są częścią Twojego zespołu: zajmują się pocztą, odbierają telefony i przyjmują gości. Dzięki nim możesz się skupić na tym, co najważniejsze.

gotowe do użytku

Zamiast roztaczać przed Tobą wizje przyszłości, oferujemy konkretne rozwiązanie tu i teraz. Twoją decyzję od przeprowadzki do nowego biura dzielą dni, a nie miesiące.

Profesjonalna atmosfera

dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne

Dostępne dla Ciebie

WSZYSTKO POD RĘKą
Oddajemy Ci do dyspozycji unikalne połączenie przestrzeni prywatnej i wspólnej. Korzystaj z czego potrzebujesz i kiedy potrzebujesz.

Obsługa recepcji i lobby

Nie ma ryzyka, że Twoi klienci poczują się zaniedbani albo zagubieni. Nasi recepcjoniści zeskanują przychodzacą do Ciebie pocztę i wyślą na wskazany adres mailowy. Wyślą za Ciebie przesyłkę na poczcie oraz odbiorą korespondencję.
korespondencja

Sale konferencyjne

W Office masz do dyspozycji dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne. Prezentacje i spotkania będą się odbywać w profesjonalnej atmosferze, w specjalnie do tego przeznaczonych wyciszonych pomieszczeniach.
telewizor hd
100 Mb/s
design
kawa dla gości

Aneks kuchenny

Zapasy energii trzeba uzupełniać na bieżąco, dlatego każde piętro ma swoją kuchnię. Odpocznij chwilę i powymieniaj się pomysłami przy kubku świeżej kawy, której nigdy nie zabraknie (gwarantujemy!).
mikrofalówka
czajnik
ekspres do kawy
świeża kawa